Keşfet

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru

Sitemiz Kurulum Aşamasında. Gördüğünüz TÜM SORUNLARI lütfen bize iletiniz. ~ Mesaj Gönder~

Deprem Bölgesinden Verilen Siparişlerin İadesi Hakkında - Trendyol

PazaryeriDuyuru

Moderatör
Katılım
15 Mar 2023
Mesajlar
34
Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve çevre illerimizin de etkilendiği depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralananlara acil şifalar dileriz. Depremi yaşayan ve depremden etkilenen tüm iş ortaklarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Deprem bölgesinde mücbir sebeplerle, taşıma operasyonlarındaki aksaklıklar ve sipariş teslimlerindeki sorunlar devam etmektedir. Bu nedenle afet bölgesindeki belirli şehirlere (Hatay, Adıyaman, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kilis) teslim edilmek üzere kargolanmış fakat henüz teslim edilmemiş siparişlerin tarafınıza iadesi gerçekleştirilecektir.

Bunun için siparişleri teslim ettiğiniz taşıyıcı firmayla iletişime geçilecek, siparişlerin size geri teslim edilmesi sağlanacaktır. Bu siparişler alıcısına teslim edilemediği için normal süreçte olduğu gibi tarafınıza herhangi bir iade kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

Tarafınıza iletilen siparişler için hızlı aksiyon alarak iadeleri onaylama konusunda hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Tüm iş ortaklarımıza tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt Ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar