Keşfet

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru

Sitemiz Kurulum Aşamasında. Gördüğünüz TÜM SORUNLARI lütfen bize iletiniz. ~ Mesaj Gönder~

Pazaryeri Hizmet Bedeli Hakkında Bilgilendirme - 24 Şubat 2023 - N11

PazaryeriDuyuru

Moderatör
Katılım
15 Mar 2023
Mesajlar
34
Değerli İş Ortağımız,

24 Şubat 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, n11 tarafından siz iş ortaklarımıza sunulan aracılık hizmetleri kapsamında; teknolojik altyapı sağlanması, ödeme hizmeti entegrasyonu, lojistik entegrasyonu gibi üçüncü kişi hizmet sağlayıcılarla entegrasyon kurulması, müşteri ve satıcı operasyonlarının yönetilmesi gibi süreçler çerçevesinde ortaya çıkan giderlere istinaden sipariş başına %0,48 TL + KDV Pazaryeri Hizmet Bedeli'nin tarafınıza yansıtılacağını bildiririz.

Tarafınıza konuyla ilgili 25 Ocak 2023 tarihinde bilgilendirme yapılmıştır.


Değerli İş Ortağımız,

24 Şubat 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; n11 platformumuzda gerçekleştirdiğiniz satışların teslimat süreçleri için kargo ve lojistik firmalarının bize özel sunduğu avantajlı fiyatlar siz İş Ortaklarımıza aynen yansıtılacaktır. İlgili güncel fiyatlar Satıcı Ofisi'nde yayınlanacaktır.

Aynı tarih itibariyle, n11 tarafından siz İş Ortaklarımıza sunulan aracılık hizmetleri kapsamında, teknolojik altyapı sağlanması, ödeme hizmeti entegrasyonu, lojistik entegrasyonu gibi üçüncü kişi hizmet sağlayıcılarla entegrasyon kurulması, müşteri ve satıcı operasyonlarının yönetilmesi gibi süreçler çerçevesinde ortaya çıkan giderlere istinaden sipariş başına %0,48 TL + KDV Hizmet Bedeli’nin tarafınıza yansıtılacağını bildiririz.

Bol satışlar dileriz,
n11
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt Ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar