Keşfet

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru

Sitemiz Kurulum Aşamasında. Gördüğünüz TÜM SORUNLARI lütfen bize iletiniz. ~ Mesaj Gönder~

Worldef Ecommerce Forum Etkinliğinde Tesla Model Y Hediye Edilecek

BianAjans

Yönetici
Moderatör
TC Onaylı
SMS Onaylı
Katılım
11 Şub 2023
Mesajlar
87
tesla


Uluslararası e-ticaret platformu WORLDEF öncülüğünde düzenlenen WORLD ECOMMERCE FORUM’da ziyaretçileri “Tesla” sürprizi bekliyor. Milli Piyango İdaresi’nin izniyle noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle forum ziyaretçilerinden birine “Tesla Model Y” elektrikli otomobil hediye edilecek. Çekilişin talihlisine Tesla Model Y’yi, Tesla Türkiye CEO’su Kemal Geçer takdim edecek.


WORLDEF öncülüğünde 8-9-10 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 10. WORLD ECOMMERCE FORUM’da ziyaretçileri birbirinden farklı sürprizler bekliyor. Stand-up şovlardan konserlere kadar birçok etkinliğin yer alacağı forum, ayrıca, büyük bir çekilişe de sahne olacak. Milli Piyango İdaresi’nin izni ile noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle forum ziyaretçilerinden birine “ ” model elektrikli araç (EV) hediye edilecek. Kısa süre önce Türkiye pazarına giren elektrikli araç üreticisi Tesla’nın yeni modeline sahip olmak isteyen ziyaretçiler büyük bir heyecan yaşayacak.

Ömer Nart: Tesla çekilişi Türkiye’de ilk olacak

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, 10. WORLD ECOMMERCE FORUM’da büyük sürprizler hazırladıklarını söyledi. Forumda gerçekleştirecekleri Tesla çekilişinin ziyaretçiler arasında büyük bir heyecana sahne olacağını ifade eden Ömer Nart, “Küresel e-ticaret ekosistemini bir araya getireceğimiz forumu her geçen yıl farklı konseptlerle geliştiriyoruz. Bu yıl onuncusunu düzenlediğimiz forumda ziyaretçiler için farklı sürprizler hazırladık. Bunlardan biri de Tesla Model Y çekilişi olacak. Milli Piyango’nun izniyle noter huzurunda yapılacak Tesla çekilişi, Türkiye’de ilk olacak. Belki dünyada da ilk olacak. Bu anlamda herkesi Tesla çekilişi heyecanını yaşamaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı. Nart, Türkiye CEO’su Kemal Geçer’in de forumda yer alacağını sözlerine ekledi.

Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği

10. WORLD ECOMMERCE FORUM, 8-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. “E-ticaret Yeni Yüzyılı” temasıyla düzenlenecek forum, Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olarak 41 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Aras Kargo ve ikas ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek forumda; farklı ülkelerden 70 binden fazla Amazon ve Etsy satıcısı, yaklaşık 550 konuşmacı, 200 üretici, 260 servis sağlayıcı, 400 stant ve 200’den fazla B2B iş birliği masası yer alacak. Global perakende e-ticaret markalarının da yer alacağı forum, global e-ticaret profesyonellerini ve pazaryerlerini de ağırlayacak ve e-ticaret ve e-ihracat ekosistemine önemli bir katkı sunacak.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt Ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar